Ankara – Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat kapsamında en iyi hizmeti almak isterseniz doğru adrestesiniz. Herhangi bir sebepten ötürü evinizi değiştirmeniz gerekiyorsa tereddüt etmenize gerek yok. Çünkü firmamız çalışanları sizlere her konuda destek olmaktadır. Gerekli ekipmanlarımızı kullanarak paketleme işlemini en iyi şekilde gerçekleştiririz. Böylece küçük büyük parçaları tek tek paketlemek ile uğraşmak durumunda kalmazsınız. Siz diğer işlerinizi hallederken ekibimiz evinizdeki eşyaları paketleyerek itina ile araca yerleştirir. 

Firmamızda çalışan her eleman sektörde tecrübeli olduğundan hiçbir şekilde sıkıntı yaşamazsınız. Paketleme görevlilerimizden şoförlerimize kadar her biri büyük bir itina ile çalışarak eşyalarınızın hasar almasını önler. Böylece nereye giderseniz gidin, mesafe ne kadar uzak olursa olsun eşyalarınız sapasağlam bir şekilde yerine ulaşır. 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat günümüzde en yaygın hizmetlerden biridir. Son teknolojiye dayalı hazırlanmış asansörlerimiz ile yüksek katlarda bulunan dairelerde bina içinden uğraşmadan direkt asansör ile eşyaları yerine koymaktayız. Asansörlü eşya taşımacılığının sizlere pek çok avantajı vardır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Eşyalar darbe almaz, direk yerine koyulur. 
  • Bina merdivenlerinden tek tek eşyaları çıkarmakla uğraşılmaz. 
  • Vakitten tasarruf ettirir. Normal şartlarda yarım gün süren eşya taşımacılığı ortalama 2-3 saatte tamamlanır. 
  • Maliyet açısından çok farklı değildir. 

Sizler de Çankaya evden eve nakliyat firmamızdan asansörlü taşımacılık hizmeti temin edebilirsiniz. 

Evden Eve Taşınma Süreci 

Evden eve taşınma süreci firmamız sayesinde daha hızlı tamamlanır. Öncesinde eşyalarınızın boyutunu ve miktarını tespit ederek ona göre araç ayarlarız. Sonrasında ekibimiz talebiniz doğrultusunda adresinize gelerek eşyaları ekipmanlarımız ile paketleyerek kolilere doldurur. Kolilerin üstüne hangi odaya ait olduğunu yazarak yeni taşınacağınız evde karmaşa oluşmasını önleriz. 

Sonrasında sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek eşyalarınızı araca itinayla yüklemekteyiz. Yeni adrese vardığımızda da eşyalarınızı asansör sistemi ile yerli yerine yerleştirerek sizlere yük bırakmayız. Sizlere sadece kolilenmiş eşyaları yerine yerleştirmek kalır. Ayrıca tüm profesyonel hizmetlerimizin yanı sıra temizlik firmaları ile olan anlaşmamız sayesinde tertemiz eve yerleşme imkanını elde edebilirsiniz. Çankaya evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile siz de rahatça yeni evinize taşınabilirsiniz. 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp