Ankara – İstanbul Evden Eve Nakliyat

Sizlere Ankara İstanbul evden eve nakliyat firması olarak yorucu ve vakit alan ev taşıma işlerinde kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Eşya taşıma süreci zor ve yorucu bir süreçtir. Eşyalar ambalajlar malzemeleri ile paketlenmesi mobilyaların demonte edilmesi ağır ve büyük eşyaların taşınması profesyonel bir çalışma ister. İnsanların bu süreci tek başına yürütmeleri neredeyse imkânsızdır. Nakliyat firmamız olarak müşterilerimizin evden eve nakliyat süreçlerini konforlu hale getirmek için kaliteli hizmet sunuyoruz. Evde eve nakliyat hizmetini şehirler arası olarak da firmamız aynı zamanda sigortalı taşımacılık hizmeti ile müşterilerinin haklarını koruyor ve %100 memnuniyet sağlıyor. 

Asansörlü Taşımacılık 

Asansörlü taşımacılık hizmeti ile Ankara İstanbul evden eve nakliyat firması olarak nakliye işlerini kolaylaştırıyoruz. Evden eve nakliyat işlerinde ağır ve büyük eşyaların taşınması için son dönemlerde asansörlü taşımacılık hizmetine olan talep artmıştır. Asansörlü taşıma sistemi adından da anlaşılabileceği gibi nakliye asansörü ile eşya taşınması işlemidir. Bu sistem yüksek katlarda yapılacak olan nakliyesinin yanı sıra dar apartmanlarda da eşyaların taşınmasını kolaylaştırır. Nakliyat firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetine asansör sistemi ile daha hızlı bir şekilde tamamlıyor.

Asansörlü taşıma sistemi taşımanın yapılacağı kurulan iskele ile yapılıyor. İskele ucunda bulunan asansörün platformuna eşyalar yüklenir ve güvenli bir şekilde aşağı indirilir. Aynı sistem eşyaların yeni adresinde yukarı çıkarılması için de kullanılır. 

Parça Eşya Taşımacılığı 

Profesyonel kapsamdaki Ankara İstanbul evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında parça eşya taşımacılığı hizmeti de mevcuttur. Parça eşya taşıma hizmetinde farklı müşterilerin eşyaları paketlenerek tek bir nakliye aracına yüklenir. Ardından adreslere göre teslimat rotası belirlenir ve eşyalar sırası ile sahiplerine teslim ediliyor. Parça eşya taşıma hizmeti alırken eşyalarınızın paketlenmesi kendiniz yapabilirsiniz. Dilersiniz eşya paketleme hizmetini nakliyat firmamızdan talep edebilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetinin sağlamış olduğu en büyük avantaj ekonomik olmasıdır. Nakliyat firmamız olarak tüm nakliye alanlarında uygun fiyatlı ve kaliteli nakliye hizmeti veriyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için bizimle bir telefon ile irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz. 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp