Ankara – Mamak Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın Mamak ilçesinde hizmet sunan firmamız il çapında kaliteli hizmet vermektedir. Bu sayede müşterilerimizin uzun arayışlara girmesine gerek kalmadan güvenilir firma eşliğinde eşyalarını yeni adresine taşımasını sağlarız. Mamak evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize sunduğumuz nakliye hizmetleri şu şekildedir;

  • Paketleme
  • Montaj
  • De-montaj
  • Yerleştirme 
  • Asansörlü taşımacılık
  • Sigortalı eşya taşımacılığı

Bu kapsamda sizlerin güvenini kazanarak çıktığımız yolda başarı merdivenlerini tırmanmaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne değin önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğundan eşyalarınızın da emniyetini en iyi şekilde sağlamaktayız. 

Mamak Evden Eve Nakliye Sigorta Hizmeti 

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte her şey bilgisayar ortamından gerçekleşir. Eşya sigortası kapsamında sizlere kestiğimiz poliçe sayesinde sizler de eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Taşınma esnasında araca yükleme aşamasında veya yerleştirme aşamasında firmamızdan kaynaklı olarak eşyalarınız zarar görürse sigorta tüm bedeli karşılar. Böylece kayba uğrayan eşyanızın maddi karşılığını almış olursunuz. Bu nedenle hizmet öncesi müşterilerimize mutlaka eşya sigortası yaptırmaları gerektiğini öneririz. 

Paketleme Hizmetinin Avantajları 

Mamak evden eve nakliyat olarak küçük büyük demeden her türlü eşyanızın paketlemesini yapmaktayız. Sizler çok yoğun bir yaşam sürüyor ve eşyaları paketlemeye vakit bulamıyorsanız endişe etmenize gerek yok. Çünkü firmamızda bulunan profesyonel ekipmanlar aracılığı ile sizlerin işini kolaylaştırırız. Kırılmaya müsait olan eşyaların tedbirini de güvenilir malzemelerimiz ile alırız. Böylece araçta yolculuk esnasında kırılmalarını önleyerek yeni eve gittiğinizde de kullanım imkanı sunarız. 

Firmamızdan paketleme hizmeti talep etmeniz halinde taşınacağınız günden bir gün öncesinde adresinize gelerek eşyalarınızı kolilere doldururuz. Sonrasında kolilerin üzerine hangi odaya ait olduğunu yazarak yeni evde yerleştirme aşamasında sıkıntı yaşamanızı önleriz. Bu sayede çok kısa süre zarfında evinizi tertemiz yerleştirmiş olursunuz. 

Güvenilir Taşımacılık Hizmeti 

Mamak evden eve nakliyat firması olarak %100 güvenilir taşımacılık hizmeti sunarız. Ekibimiz Covid-19 kurallarına göre hareket ederek gereken hijyeni sağlar. Bu konuda hiçbir endişe duymanıza gerek yoktur. Müşteri yorumlarımızı da inceleyerek güvenilir ve profesyonel nakliye şirketi olduğumuzu anlayabilir ve dilediğiniz tarihe firmamızdan randevu oluşturabilirsiniz. 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp