Ofis-büro taşımacılığı konusunda uzman personelleri ile fark yaratan firmamız müşterilerine uygun fiyatlar sunmaktadır. Taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterileri ile web adresi ile iletişi kuran firmamız bu iş için gerekli yetki belgelerine sahiptir. Tüm taşımacılık işlemlerini sigortalı olarak yapan firmamız ile sizlerde iletişime geçerek gönül rahatlığı ile eşyalarınız teslim edebilirsiniz. Anahtar teslim hizmet veren firmamızda personellerimiz uzman kişilerden oluşmaktadır.

ankara ofis - büro taşımacılığı
ankara ofis – büro taşımacılığı

Taşımacılık Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Firma personellerimiz taşıma hizmetlerinde iki koldan çalışıyor. İlk olarak keşif ekibimiz alınan adrese giderek konum ve eşya bilgilerini kaydedip taşıma ekibine vermektedir. Keşif ekimiz diğer adıyla ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup, taşıma sonrası sürpriz maliyetlerle karşılaşmamak için yaptığı keşif sonucu taşınma maliyetini size bildirmektedir. Bu bilgiler ile uygun ekipman ve araç ile adrese giden taşıma ekibi ise ambalajlama işlemlerine başlamaktadır. Ofis – Büro taşımacılığı işlemlerinde gerektiğinde asansör de kullanılmaktadır. Araca yüklenen eşyalar gidecekleri yere ulaştığında ise alındığı gibi bırakılıp monte işlemleri yapıldıktan sonra personellerimiz adresten ayrılıyorlar.

Ofis – Büro Taşımacılığı Fiyatları

Net bir fiyat bilgisinin olmadığı firmamızda fiyatlar bazı etkenlere göre değişiyor. En çok da eşya sayısının ve asansör kullanımının etkilediği fiyatları eşyaların gideceği yerin uzaklığı da belirlemektedir. İşlemlerin sorunsuz yapılması için en kaliteli ambalaj malzemeleri ile hizmet veren firmamızdan net bilgi almak isteyenlerin web adresimizi ziyaret etmeleri yeterlidir. Burada 7/24 aktif olan canlı destek birimi personelleri müşterilerimize sordukları sorular ile gerekli fiyat bilgilerini vereceklerdir. 

Ofis – Büro Taşımacılığı Sigortalama

Yapmış olduğu sigortalama işlemi ile güvenilen firmamız sigorta konusunda bilinen şirketler ile anlaşmalıdır. Müşteri ile iş öncesi yapmış olduğu sözleşmede de ortaya çıkacak tüm zararların müşteri bilgisi dahilinde mağdur edilmeden karşılanacağını belirten firma fazla çıkacak zararlarda da geri kalan ücreti kendisi ödemektedir. Personellerine güveni tam olmasına rağmen bu şekilde bir uygulamaya giden firmanın sigortalama işlemindeki amacı tamamen müşterilerinin kendilerine güvende hissetmelerini sağlamaktadır.

Siz de işyerinizin taşınmasında profesyonel bir çözüm arıyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİME GEÇ

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp