Ankara – Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Ev ve ofis taşımacılığı alanında Ankara Çayyolu evden eve nakliyat  kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak için sizlerin yanında. Nakliyat firmamız ve çalışanlarımız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Nakliyat firmamız olarak pek çok alanda nakliye hizmeti sunuyoruz. Ev taşıma ofis taşıma şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat gibi farklı alanlarda taşımacılık hizmetlerimiz mevcut. Firmamızın uzman ekibi ve eşyaların güvenli ve istenilen seviyede taşınması için çeşitli önlemler alır. Detaylı bir şekilde incelenen eşyalar içini ağırlıklarına göre bir liste yapılır ve taşıma işlemi bu doğrultuda gerçekleştirilir.

Yapmış olduğumuz nakliye çalışmalarının müşterilerimizi memnuniyetini sağlayacak düzeyde olması için büyük bir titizlikle çalışılır. Eşyaların paketlenerek ambalaj haline getirilmesi ve korunması nakliye ekiplerimiz tarafından sağlanır. 

Şehirler Arası Nakliyat 

Sizlere Ankara Çayyolu evden eve nakliyat firmamız olarak şehirlerarası taşımacılık konusunda da profesyonel hizmet sunuyoruz. Şehir içinde olduğu kadar şehirler arası nakliye hizmetimizde de tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde kontrol ediyoruz yapılan kontroller sonrasında ise liste haline getirilen eşyaların zarar görmemesi için eşya taşıma sigortası ile yapılır. Sigorta kapsamında tüm eşyalarınız şehirler arası taşımacılık süreci boyunca firmamız tarafından güvence altına alınmış olur. Sigortalı nakliyat hizmetini yalnızca ev eşyalarınız için değil ofis eşyalarınız için de talep edebilirsiniz. Nakliyat firmamız olarak ev eşyalarınızı taşırken göstermiş olduğumuz hassasiyeti ofis eşyalarınız için de gösteriyoruz. 

Parça Eşya Taşımacılığı 

Müşterilerimize Ankara Çayyolu evden eve nakliyat firmamız olarak parça eşya taşımacılığı hizmeti ile de kolaylık sağlıyoruz. Müşterilerimizin taşınmasını istediği birkaç parça eşya nakliyat firmamız tarafından şehir içi ve şehirler arası olmak üzere istenilen noktaya taşınır. Taşınacak olan parça eşyalarınız için büyük bir nakliye kamyonu kiralamak zorunda kalmazsınız. Bunun yerine tek nakliye aracı içerisinde birkaç kişiye ait olan eşyaların taşınması sağlanır. Bu sayede taşımacılık hizmeti çok daha ekonomik bir şekilde yapılmış olur. Parça eşya taşımacılığı hizmetinin detaylarını öğrenmek için nakliyat firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız firmamıza ait olan internet sitemizde mevcuttur. 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp