Sektörde uzun yıllardır bulunmanın verdiği tecrübe ile hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek sizler de parça eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Taşımacılık konusunda eğitimli personelleri ile müşterilerine güven veren firmamız bu işi yapmak için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahiptir. Bu özelliklerine rağmen işlemler öncesi eşyaları sigorta yaptıran firmamızdan sigorta poliçelerini almak da mümkündür. Eşyaların gideceği yere en kısa sürede ulaştırıldığı firmamızın uygun fiyatları öğrenmek isterseniz firmamız ile web sitemiz aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. 7/24 aktif olarak web adresimizde siz müşterilerimizden gelen sorulara anlık cevaplar vererek bilgilenmenizi sağlıyoruz.

ankara parça eşya taşımacılığı
ankara evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, firması, fiyatları, iletişim bilgileri

Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılıyor?

Az sayıda eşyalarınızı bakımları yapılmış geniş araçlar ile taşıyan firmamız da online takip sistemi ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin eşyalarının durumunu görebildikleri bu hizmet ile rahatlamalarını sağlıyoruz. Bizim ile parça eşya taşımacılığı hizmeti için iletişime geçen müşterilerimizi adresine keşif ekibi yollayarak bazı bilgiler topluyoruz. Taşıma günü ise personellerimiz müşterinin evine gerekli ekipmanlar ile ulaşıyorlar. Önce ambalajlama işlemlerinin yapıldığı firmamızda eşyalar titiz şekilde asansörlü veya asansörsüz olarak araçlara yüklenmektedir. Daha sonra eşyaları gideceği yere yola çıkan personellerimiz eşyaları aynı şekilde yerleştirdikten sonra oradan ayrılıyorlar.

Parça Eşya Taşımacılığı Fiyatları

Parça eşya taşımacılığı için müşterilerinden fazla ücret istemeyen firmamızda fiyatlar değişiklik göstermektedir. Eşya sayısı, asansör kullanımı ve eşyaların gideceği yerin uzaklığına göre değişen fiyatları firma web sitemizden öğrenebilirsiniz. Fiyat bilgilerini canlı destek birimi aracılığı ile müşterileri ile paylaşan firmamızda fiyatlar eşya yoğunluğuna göre değişmektedir.

Parça Eşya Taşımacılığı’nda Sigorta

Müşterilerden alıp emanet olarak gördüğümüz eşyaların tamamı firmamız tarafından sigortalama işlemi sonrası taşınmaktadır. Eşyaların değerlerinden fazla tutarlar ile sigortaladığı firmamız güvenilir sigorta şirketleri ile çalışmaktadır. Olası sorunlarda ise müşterilerimizin mağdur olmamaları için tüm işlemleri biz yaparak müşterilerimizin zararlarını kısa sürede karşılıyoruz. Firmamız taşıma işlemi önce de sigorta poliçesinin bir tanesini müşterileri ile paylaşarak güvenlerini kazanmaktadır. Sigortalama bedelinin yüksek olduğu firmamız kullanıcılarının sorun yaşamayacaklarını da müşterileri ile yaptığı sözleşmede açıkça belirtmektedir.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİME GEÇ
Ankara Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp