Ankara – Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde hiçbir şekilde hataya yer yoktur. Çünkü önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Kendi eşyalarımıza vermiş olduğumuz değer neyse sizlerin de eşyalarına o denli önem vererek araca yerleştirilmesinden yeni eve montajının yapılmasına kadar her detayı titizlikle gerçekleştiririz. 

Taşımacılık sektöründe geniş yelpazede hizmet sunan firmamız paketleme, sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık, montaj ve temizlik alanında bile sizlerin yükünü hafifletir. Çıkacağınız evin temizliği ve yeni taşınacağınız evin temizliğini anlaşmalı olduğumuz firmalar gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte tüm eşyalarınızı oluşabilecek her türlü hasara karşın sigorta altına almaktayız. Böylece sizlerin de aklı kalmadan eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. 

Paketleme ve Montaj Hizmetleri 

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız müşterilerimizin daha az yorulması ve daha çok zaman tasarrufu yapması için paketleme ve montaj işlemlerini de yürütmektedir. Evde yer alan tüm eşyalarınızın paketlemesini profesyonel ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız ekipmanlar sayesinde önemli eşyalarınız kırılmaya karşın önlenir. 

Eşyalarınızı paketlerken naylon ambalaj kullanmaya dikkat ederiz. Böylece çizik ve kırık gibi durumların oluşmasını önleriz. Eşyalarınızı tek tek paketledikten sonra farklı kolilere yerleştirmekteyiz. Kolileme yaparken her bir odanın eşyasını aynı koliye doldurarak sonradan karışıklık oluşmasını önleriz. Sonrasında kolilerin üstüne hangi odaya ait olduğunu yazarak evinizde eşyaları rahat yerleştirmenizi sağlarız. 

Yeni adresinize eşyalarınızı taşıdıktan sonra büyük parçaların kurulumunu gerçekleştiririz. Kiler dolabı, gardırop, yatak ve televizyon gibi sizleri uğraştıracak, montaj gerektiren eşyaların kurulumunu yaparak hizmetimizi sonlandırırız. Başka taleplerinizin olması doğrultusunda da bizimle her türlü iletişime geçebilirsiniz. 

Eşya Taşımacılıkta Sigorta Ne İşe Yarar?

Eşya taşımacılıkta sigorta çok avantaj kazandırır. Pek çok firma hala yapmasa da bizler müşterilerimizin eşyalarının emniyetini kazanmak adına sigorta yapmayı tercih ederiz. Bu sayede yolculuk esnasında herhangi bir kaza oluşursa eşyalarınızın kaybını maddi olarak firmamız karşılar. Sigorta, ek ücret kapsamında yapılır fakat ileriyi düşünerek eşyalarınızı sigortalatmanızı tavsiye ederiz. Sizler de kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmeti temin etmek isterseniz Gölbaşı evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp